Amazon Seller

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.7 MB
  • Version 4.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Amazon
Amazon Seller mobil uygulaması Amazondan yapılan satış işlemlerinin verilerini sizlere sunan başarılı bir mobil uygulamadır.

IOS mobil cihazınız ile Amazon şirketinizin mali hesaplamalarını düzene sokun. Amazon ticaretinizi Amazon satıcıyla birlikte yönetin. Satışlarınızı analiz edin, siparişlerinizi yerine getirin, satılacak ürünleri bulun, teklifleri ve envanterleri yönetin ve müşteri sorularına hızlı bir şekilde cevap verin. Profesyonel kalitede ürün fotoğraflarını yakalayın, düzenleyin ve doğrudan mobil cihazınızdan giriş yapın sonrasında da ticaret alanınız elinizin altında olsun. 

Satışlarınızı analiz edin. Satış çizelgesinde, ASIN tarafından satışların dökümünü görmek ve satış trendini gözden geçirmek için belirli bir ASIN'ye dokunmak için bir çubuğa dokunun. Kritik sorunları düzeltin. Amazon Satış Koçu'ndan kritik fiyatlandırma fırsatları, envanter uyarıları ve büyüme fırsatları hakkında hızlı bir şekilde hareket edin. Mesajları yanıtlama sistemi ile iletişimlerin yanında görünen sayılar kaç müşteri mesajının bir yanıt beklediğini size bildirir. Ortak müşteri sorgularına daha hızlı cevap vermek için özelleştirilebilir e-posta şablonlarını kullanın.

Daha Fazla Göster
Amazon Seller indir
DİĞER SÜRÜMLER