Amazon Seller

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.7 MB
  • Version 4.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon
Amazon Seller mobil uygulamasını Amazon şirketi tarafından geliştirilmiş olan ticari alanda işinize yarayacak olan kaliteli bir uygulamadır.

Geniş bir dünya olan Amazon dünyasının yeni bir parçası olan Amazon Seller mobil uygulaması Amazon'dan satış yapan kullanıcıların kullanabilecekleri kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamamızı Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ticaretinizde sizlere finansal veriler sunan Amazon Seller mobil uygulaması iş hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Amazon tarafından gerçekleştirmiş olduğunuz satışlarını an be an takip edebilirsiniz. Gelir gider dengesini kontrol edebilir ve ona göre daha bilinçli planlamalar yapabilirsiniz. Şirketinizin finansal durumunu kontrol etmek için Amazon Seller uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamamız sizlere satış programları eşliğinde eğitim verirken sizde bu uygulamadan şirketinizi daha üst seviyelere çıkarmak için yardım alabilirsiniz. 

Satış planlamanızı yaptığınızda bir sorun ile karşılaştığınız her an Amazon Seller mobil uygulaması profesyonel bir şekilde sizlerin yanında olacaktır. Uygulamayı ekibinizle paylaşın ve işletmeniz hakkında daha fazla dikkat gösterin. Bunu da mobil cihazınızda her an her yerde yapın. Satıcı merkezinde ayarlanan kullanıcı izinleri de uygulamada geçerlidir.

Daha Fazla Göster
Amazon Seller indir
DİĞER SÜRÜMLER